Trending:


Hortenzie potřebuje specifickou péči. S ní vám rozzáří zahradu nebo balkon

Hortenzie jsou oblíbené zahradní květiny, které poutají pozornost svými nádhernými květy. Pokud jim poskytnete správné podmínky, pak jimi potěší i vás. Pojďte s námi zjistit, jaké to jsou.


Vaječné skořápky nevyhazujte! Mají všestranné využití při péči o rostliny

Pokud nemáte slepice, pro které byste vaječné skořápky sušili, pravděpodobně je vyhazujete do odpadkového koše. To je ale škoda, protože mohou být velkým pomocníkem při péči o rostliny, a to venkovní i pokojové.


Domácí zmrzku zvládnete i bez zmrzlinovače. Z čerstvých jahod bude dokonalá

Připravte si domácí zmrzlinu, na níž si pochutná celá rodina. Navíc budete vědět, co přesně obsahuje a že do ní nebyly přidány chemické konzervanty. To prostě musíte vyzkoušet!


Vietnamská sekaná chả lụa z vepřového masa je neskutečně jemná a díky rybí omáčce chuťově výrazná

Sekanou považujeme za typicky českou, maximálně bavorskou, specialitu, na podobném jídle si však pochutnávají i v dalekém Vietnamu. Vietnamská sekaná je trochu jiná než ta naše – mnohem jemnější, což je i důvod, proč se jí často říká šunka. A navíc si ji snadno uděláte i doma.


Celebrity, které byly profesionálními tanečníky

Přemýšleli jste někdy o tom, jak je možné, že některé celebrity mají najednou fantastické taneční pohyby ve filmech jako "Černá labuť" (2010), "Hříšný tanec" (1987) nebo "Step Up" (2006)? Není to náhoda - mnoho slavných osobností mělo od prvního dne touhu vystupovat, ale ne všechny jako herci a zpěváci. Mnohé z našich oblíbených hvězd začínaly ve světě tance a pohybovému umění se učily již od útlého věku. Zajímá vás, které z nich měly třpytivé prsty? Klikněte na tuto galerii a zjistěte to.


Strach z nedokonalosti: Příznaky, že máte atelofobii

Strach z nedokonalosti je něco, s čím do určité míry žije mnoho lidí. Koneckonců nikdo z nás nemá rád, když slyší, že něco udělal špatně nebo že nesplnil požadovaný standard. Když se však strach z toho, že nejsme dokonalí, stane všepohlcujícím, má zvláštní název: atelofobie. Pro lidi trpící tímto stavem může být obtížné žít svůj každodenní život jen proto, že se bojí, že udělají chybu. Zajímá vás tato fobie? Podívejte se do této galerie a dozvíte se více.


Nejvýznamnější filozofické školy

Věděli jste, že za to, jak myslíme a jednáme, vděčíme z velké části několika slavným myšlenkovým směrům, které založili nejslavnější filozofové světových dějin? Filozofie je studium základní povahy poznání, reality a existence. Je to starobylá disciplína, která slouží jako vodítko chování. Největší filozofické tradice vznikly ve starověkém Řecku, ale od té doby se vyvinulo mnoho dalších forem filozofie. Jaké jsou tedy nejvýznamnější systémy učení a moudrosti? Klikněte na tuto stránku a získejte moudré informace o vývoji filosofie.


Nejlepší voda ke koupání je v rybníku Hejtman. Na Orlíku je to horší

Nejvhodnější voda pro koupání na jihu Čech je podle hygieniků v rybníce Hejtman na Jindřichohradecku a u pláže lipenské přehrady v Černé v Pošumaví. Vyplývá to z aktuálních rozborů. Voda na obou místech získala nejvyšší možné hodnocení.


Tajemství krásné pleti Jennifer Aniston: Kromě botoxu na pleť používá lososové sperma

Ano, slyšíte správně, lososové spermie. Korejci si už dávno dávali na pleť kosmeticky upravený hlemýždí sliz, který pomáhá regenerovat pokožku, než přišel tento beauty trend k nám. A nyní jsou zase o krok napřed a používají sperma z lososa, které si oblíbila i herečka Jennifer Aniston.


Zajímavé způsoby, jak propašovat zeleninu do jídla

Pokud jste jako většina lidí, překvapí vás pokaždé, když slyšíte doporučené množství zeleniny, které bychom měli denně zkonzumovat, a které se v různých zdrojích liší, ale obvykle se pohybuje kolem tří šálků denně. Dokonce i pro lidi, kteří rádi jedí zeleninu, se to může zdát jako výzva. Když se k tomu přidají vybíraví jedlíci (a nemluvíme jen o dětech), může se to zdát ještě těžší. Ale nebojte se! Existují různé chytré způsoby, jak zeleninu do pokrmů zakomponovat, aniž byste přišli o špetku chuti. Klikněte na několik záludných nápadů na jídla, která zeleninu buď skvěle skryjí, nebo ji promění v něco mnohem chutnějšího.


Způsoby, jak vás může viktoriánská móda zabít

Viktoriánská móda může v dobových dramatech vypadat neuvěřitelně okouzlujícím způsobem, ale sukně s obručí a cylindry nejsou jen estetické. Viktoriánská móda byla také nebezpečná a mnohdy i smrtelně nebezpečná. Často se používaly toxické chemické sloučeniny a pak tu samozřejmě byly nemoci, které se šířily prostřednictvím látek. Ale je toho víc - mnohem víc. Prohlédněte si následující galerii a zjistěte, jak škodlivá byla móda ve viktoriánské éře.


Zrcadlový dům: Stavba, která se stala součástí lesa

Architektura, která usiluje o dokonalé propojení mezi budovou a jejím okolím, není nic nového. Nové jsou ale technologie, jak se dá této harmonie dosáhnout. Architekt Alex Nerovnya zvolil zcela nový přístup, kdy se příroda doslova zrcadlí ve fasádě budovy.


Vytvořte si na zahradě kancelář, pokoj pro hosty nebo hernu: Nechte se inspirovat tímto modulárním domkem

Dřevěný modul poskytuje ideální prostor pro práci na dálku. A když z něj nechcete mít pracovnu, může se během pár chvil proměnit v útulný pokoj pro hosty, hernu pro děti, nebo praktický zahradní domek.


Vlasové trendy 2024: Jak se učesat do horkého počasí? Inspirujte se retro stylem Brigitte Bardot nebo baletkami

Teploty tento týden stoupají ke třiceti stupňům. Nastává čas vzdušných šatů a těšení se na dovolenou. Horko ale s sebou přináší i jednu palčivou otázku: co s vlasy? Nikdo v létě netouží po oroseném čele ani krku, a tak je potřeba najít pohodlnou alternativu k rozpuštěné hřívě. Vyzkoušejte čtveřici snadných účesů, které jsou stylové, praktické a hotové je budete mít doslova hned.


Zapomeňte na klasické černé brýle: Letním trendům 2024 vévodí nečekané retro modely

Šaty, šortky, lněné košile, volné kalhoty, plavky. Ty všechny patří k základním pilířům letního šatníku. Co dalšího byste ale měla zabalit na dovolenou? Samozřejmě nápadité sluneční brýle. Vybrali jsme pro vás čtveřici klíčových trendů, které kralují letošní sezóně a ve kterých budete stylová, i když si na sebe oblečete jen bílé tričko a džíny.


Věci, které byste měli uchovávat v lednici (ale pravděpodobně to neděláte)

I když nejspíš existuje mnoho věcí, které uchováváte v lednici, ale neměli byste, existuje mnohem více věcí, které byste měli uchovávat v lednici, ale neskladujete je tam. Zaujalo vás to? Klikněte na tuto galerii a podívejte se, které věci byste měli ode dneška ukládat do lednice.


Protančete se létem. 10 nejlepších balerín, ve kterých tak učinit

Pěkné, pohodlné, praktické. Více než tato tři P v létě nepotřebujete a to vše v sobě ballet flats spojují. Ještě potřebujete argumenty k tomu, abyste balerínám věnovali svou pozornost? Máte je mít.


Ze zákulisí Ulice: Svatba Gábiny a Jirky se točila tři dny, nevěsta měla dvoje šaty

Svatba Gábiny a Jirky je vrcholem 19. sezony seriálu Ulice. Nebude nouze o slzy štěstí a dojetí, ale také překvapení. Zajímá vás, co všechno uvidíte a jak se to točilo? Prozradit můžeme třeba to, jak probíhal výběr šatů pro nevěstu, kolik maskérek se staralo o herce a co bylo na hostině...


Bouřky mají v Českém Těšíně první oběť


Salát je skvělý pokrm (nejen) na léto. Jak připravit nejlahodnější zeleninové kombinace?

Salát se stal ve 20. století synonymem redukční diety. Neprávem se mu přičítá role pokrmu, který uždibují neurotické slečny toužící po kariéře modelky. Přitom může být stejně vydatným a hodnotným jídlem jako teplý hlavní chod. S grácií hraje roli chutné přílohy i předkrmu.


Pánské šortky 5x jinak: Stylistka naučí vaše muže oblékat šortky nejen na pláž, ale i do společnosti

V novém díle pořadu 3 minuty stylu si dnes přijdou na své muži, protože stylistka Nikola Marková připravila speciál pro ně. Pět outfitů, jejíchž základem jsou šortky a hodí se pro různé příležitosti od společenských až po volnočasové, si můžete prohlédnout přímo na modelovi.


Nejšpinavější místa ve vaší domácnosti (a jak je vyčistit)

I když dbáte na pravidelný úklid, špína a nečistoty se mohou skrývat na těch nejneočekávanějších místech vašeho domova. Tato místa bývají hůře dostupná a práce na nich bývá časově náročnější, a proto nebývají zařazena na obvyklý seznam úklidu. Výsledkem jsou nánosy, které mohou být při přehlédnutí nechutné nebo dokonce nebezpečné. Proto je třeba i těmto místům věnovat náležitou pozornost. Klikněte tedy dále a zjistěte, kde se ve vaší domácnosti skrývá nejvíce nečistot a jak přesně jednotlivé oblasti vyčistit.


Udržitelné cestování: tipy a triky pro ekologicky smýšlející cestovatele

Cestování je milovanou vášní nespočetného množství lidí na celém světě. Přestože však přináší vzrušení a očekávání, má také významný dopad na planetu a její obyvatele. Udržitelné cestování není pouhým trendem - je to základní etika! Zachování zdrojů je naší společnou odpovědností, abychom zajistili blahobyt budoucích generací. A přestože se může zdát, že zůstat na cestách ohleduplný k životnímu prostředí je náročné, je to vcelku proveditelné. Spojme se, ekologicky uvědomělí průzkumníci! Nyní je čas procestovat zeměkouli a zároveň zachovat její životaschopnost pro další generace. Jste připraveni? Klikněte na tuto galerii a prozkoumejte způsoby, jak cestovat ekologicky.


Nejchladnější okurkové recepty na léto

Okurka je úžasná zelenina a tajná superpotravina. Obsahuje vitamín B a C, železo, kyselinu listovou a vápník. Zkrátka vše, co potřebujete. Okurky jsou také velmi nízkokalorické, a tak vám mohou pomoci zhubnout. Kromě toho všeho jsou také extrémně hydratační, protože obsahují 95 % vody. Proto jsou ideální potravinou, když se dny začínají oteplovat. Díky následujícím receptům budete jíst a pít okurky k snídani, obědu i večeři! Klikněte a dozvíte se více.


Prázdniny ve školním roce 2024/2025: O Vánocích mají děti dva týdny volna, Velikonoční prázdniny přijdou později

Školní rok 2024/2025 začne v pondělí 2. září. Pokud chcete vědět, kdy budou mít děti prázdniny a kolik dnů volna je čeká, podívejte se na náš velký přehled.


Langoše jako skvělé pohoštení pro spoustu lidí. Jak připravit ty nejlepší?

Stánky s nabídkou langošů patří v Česku mezi oblíbené stálice trhů, koupališť, poutí i festivalů. Populární maďarský street food si u nás získal své příznivce, byť je Češi většinou pojídají v prostších verzích než jsou k dostání v Maďarsku. Ať už máte rádi langoše na jakýkoli způsob, důležité je, aby byly krásně nadýchané. Jak si takové domácí langoše připravit?


Nejvyhledávanější nohy celebrit na internetu

Jestli jsme se v moderní době něco naučili, pak to, že internet je jedním z nejpřesvědčivějších způsobů, jak nahlédnout do nejskrytějších částí lidské mysli. Vezměte si například Wikifeet, webovou stránku věnovanou výhradně (bez slovní hříčky!) nohám celebrit, která odhaluje, které fotografie nohou hvězd mají nejvíce zhlédnutí. Klikněte a podívejte se na hvězdy s nejoblíbenějšími nohami na internetu a zkuste uhodnout, komu patří!


Rododendrony můžete pěstovat i na plném slunci: zvládnou to ale jen tyto druhy

Když se řekne rododendron, většině z nás se vybaví okrasné, stálezelené keře s obřími květy různých barev. Někdy i velikostí. Pěnišník, jak se jim správně odborně říká, ho dnes pojmenuje málokdo, nicméně je důležité, že tyto keře mají své stálé místo na našich zahradách. O rododendronech se ví, že preferují polostín či menší stín, na sluníčku se netěší příliš dobrému zdraví. Ale, šlechtitelé nelenili a vyšlechtili naopak skupinu rododendronů,...


3 ingredience, které dokonale vyčistí pleť

Kdo chce mít krásnou, a především zdravou, pleť, ten ji musí každý den čistit. Jak ale vybrat správný cleanser? Řiďte se nejen svým typem pleti, ale i ingrediencemi, které odličovací produkty obsahují. Některé totiž vaší pokožce přinesou mnohem víc benefitů než ty ostatní. Pokud z tváře neodstraníte make-up, odumřelé kožní buňky, maz a nečistoty, bude zanesená, zašedlá, a začne tíhnout k pupínkům i rychlejší tvorbě vrásek. Při výběru vhodného...


Jahody potřebují ochránit před ptáky. Už jste zkoušeli „jahodové“ kameny?

Jahody jsou oblíbenou pochoutkou nejenom pro lidi, ale také pro různá zvířata. Zejména ptáci a slimáci si na nich rádi pochutnávají. Výjimkou ale nejsou ani vosy, mravenci a různí broučci. S nimi se o svou úrodu rozhodně dělit nechcete. Dobrou zprávou je, že ani nemusíte, pokud zavedete určitá opatření. Nenechte se jimi okrádat a vyzkoušejte metody, které fungují. Díky tomu můžete sklidit maximum plodů, o které jste se zasloužili.


Nejčastější chyby při výběru koberce: Nepodceňte tento důležitý prvek domova

Kusový koberec dokáže obývacímu pokoji dodat teplo, útulnost i potřebnou členitost. Pokud i vy plánujete prostor obýváku ozvláštnit kobercem, v dnešním článku vám přinášíme pár tipů, jak ho správně vybrat a zlepšit stávající vzhled vašeho interiéru. Když přijde na výběr podlahy do domácnosti, většinou vsázíme na takový materiál, který je odolný a snadno se udržuje. V kategorii […] The post Nejčastější chyby při výběru koberce: Nepodceňte tento...


Lahodná inspirace na prázdniny: Právě vychází červencový Apetit

Červencové číslo Apetitu, které vychází 20. června, je od začátku do konce plné slunce a jednoduchých receptů ze surovin, které pod ním uzrály. Najdete v něm spoustu inspirace, co vařit během letních dnů, jak naložit s letní úrodou i čím se zchladit uprostřed vlny veder.


Denní horoskop na 21. června 2024: Vodnáře čeká příjemný pátek, Býci by měli méně pracovat a víc milovat

Denní horoskop nejen pro ženy na pátek 21. 6. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.


Recepty na ty nejlepší mléčné koktejly!

Mléčné koktejly jsou jedním z nejchutnějších vynálezů vůbec, že? Jistě, ne každý konzumuje mléčné výrobky, ale v dnešní době je lze snadno nahradit rostlinnými alternativami. V této galerii najdete celou řadu receptů – od klasických až po koktejly s alkoholem. A taky pár opravdu exotických chutí! Jste připraveni vyzkoušet něco nového? Pak klikněte na galerii a inspirujte se!


Jaké želírovací prostředky použít na přípravu džemu

Jahodový, višňový, malinový, meruňkový, rybízový nebo třeba švestkový. Příprava domácích džemů je na spadnutí, a tak není divu, že se v obchodech opět poohlížíme po vhodných želírovacích prostředcích. Pokud se zavařováním džemů a marmelád ještě nemáte zkušenost, pak pravděpodobně tápete, jaký druh želírovacího přípravku použít. Nebojte se, rozhodně v tom nejste sami!


Dcera Toma Cruise zazářila na maturitním plese. Krásné Suri dělal doprovod talentovaný fešák

Suri Cruise už není ta malá holčička v princeznovských šatech a podpatcích, která se prochází se svými slavnými rodiči po ulicích New Yorku. Nedávno oslavila osmnáctiny a nyní byla zachycena, jak míří se svým doprovodem na maturitní ples, jak zjistil Daily Mail. Dcera Toma Cruise (61) a Katie Holmes (45) zvolila slušivé šaty s vysokými podpatky a vypadala vskutku krásně.


Pěstujte francouzské růže: původní, plané druhy růží krásně voní a sluší romantickým typům zahrad

Botanické růže, tedy původní, plané druhy růží, mezi které náleží i růže francouzské, bohatě a časně kvetou, krásně voní a na podzim vás potěší i pěkně vybarvenými, dekorativními šípky. Jsou sice prapředky dnešních moderních, velkokvětých typů růží, ale stále jim to v zahradách sluší. Byla by škoda na ně zapomínat.


Co znamená úplněk v Kozorohu pro vaše znamení

V červnu nás čeká úplněk ve znamení Kozoroha. Úplněk v tomto měsíci nastává v době, kdy se slaví svatojánská noc a představuje tak vrcholný bod pro cíle a záměry, které jsme si stanovili na konci roku 2023. V době, kdy na severní polokouli nastává nejdelší den a nejkratší noc v roce, vychází úplněk, aby osvětlil cestu, po které jdeme. Je čas provést nezbytné změny a uvolnit to, co už pro nás není vhodné. Klikněte na galerii a zjistěte, co tento úplněk znamená pro vaše hvězdné znamení!


VIDEO: Jak na zelenou vodu v bazénu?

Léto je v plném proudu a ti, kteří mají bazén na zahradě ho využívají na maximum. Aby v něm byla voda stále průzračná je třeba se o ni správně starat, a to není úplně snadné. Tedy zejména v případě, že to děláme nesprávnými kroky a nevhodnými přípravky. Jak tedy správně postupovat, aby voda byla opravdu celou sezonu průzračná? […] The post VIDEO: Jak na zelenou vodu v bazénu? appeared first on HomeInCube.


Elegantní a romantická: Letní trendy 2024 ovládne sukně, která zastíní i oblíbený džínový model

Denimové sukně jsou hitem již druhou sezónu. Letos jim však v oblíbenosti výrazně šlape na paty jednoduchý romantický kousek, který můžete nosit v jakémkoli věku. Řeč je o dlouhé bílé sukni, kterou lze kombinovat téměř s čímkoli a ještě vám zajistí dostatek pohodlí.


Romantický trend fairy core ovládne léto 2024: Přenese vás do dětství, ale nosit ho můžete i do práce

Zavzpomínejte na chvíle, kdy jste jako malá holčička toužila po tom vypadat jako vaše oblíbená princezna či víla z pohádky. Přinášíme vám dobrou zprávu – do fashion průmyslu se zcela jistě probojoval trend fairy core, který je specifický svým éterickým designem. A ještě lepší zpráva je, že právě tento trend naprosto ovládne módní svět v sezóně 2024! Jste připravena stát se konečně pravou vílou?


Jennifer Lopez a Ben Affleck: Stěhují se do luxusního domu v Beverly Hills s překrásným výhledem

Jennifer Lopez a Ben Affleck hledali dlouho vysněný domov. Dokonce měli rezervováno několik domů, ale nakonec to nebylo to pravé. Nyní se zdá, že konečně našli své hnízdo lásky. Slavný pár, který měl svatbu v červenci minulého roku, zakotví v Beverly Hills v Los Angeles. Jak vypadá stavba s šesti ložnicemi a deseti koupelnami? Úchvatný dům pořídily slavné hvězdy […] The post Jennifer Lopez a Ben Affleck: Stěhují se do luxusního domu v Beverly...


Nejlepší krémy proti vráskám 40+, které opravdu fungují: Ty nejlepší koupíte v drogerii už od 65 Kč

Co potřebuje pleť po čtyřicítce, aby si udržela mladistvý vzhled, nebyla mdlá, unavená a plná vrásek? Odpověď je snadná: kyselinu hyaluronovou, retinol, koenzym Q10, peptidy, ceramidy, vitamíny A, C a E a také kolagen, kteří napomáhají předčasnému stárnutí pleti a udržují pleť pružnou a hladkou. Přečtěte si, jak poznáte, že vaše pleť potřebuje krém proti stárnutí a co všechno by měl obsahovat.


Nafukovací kruhy a křidýlka určitě nejsou pro plavání vhodné a bezpečné. Přeceňování sil a alkohol jsou nejčastější důvody tonutí, varuje vodní záchranářka

Léto a koupací sezona se naplno rozjíždí. A tak většina z nás bude trávit hodně času u bazénu, na koupališti nebo se vydá na vodu. Bohužel tato místa přinášejí nejen zábavu, ale také velké riziko. Jak se chovat zodpovědně a bezpečně, aby nedošlo k nějakému velkému neštěstí? A co dělat v případě záchrany tonoucího? Podrobně jsme vyzpovídali záchranářku z Vodní záchranné služby, pobočného spolku Praha 6 a instruktorku plavání dětí Jitku Huškovou.


Jaká bude cena brambor?


Jak se britské královské páry seznámily?

Většina královských milostných příběhů je neobyčejně obyčejná. Zamilovat se do prince zní jako něco z Disneyho filmu, ale ve skutečném životě se mnoho takových vztahů odehrává jako každý jiný! Seznámí se prostřednictvím přátel a spojí je společné zájmy - jediný rozdíl je v tom, že jejich přáteli jsou lordi a dámy a jejich zájmy jsou koně a lyžování! Klikněte na následující galerii a objevte příběhy vzniku nejslavnějších královských románků.


Čokoláda jako luxusní zboží? Cena čokolády se může do konce roku zdvojnásobit

Pokud patříte mezi milovníky čokolády, měli byste zpozornět, protože cena hlavní složky této pochoutky v podobě kakaa prudce vzrostla a v polovině dubna překročila hranici 12 tis. Klimatické změny, nemoci nebo nedostatečné investice znamenají, že cenovka kakaových výrobků pravděpodobně dále poroste, přičemž možnou záchranou je Latinská Amerika.


Rozkošná fakta o zvířecích mláďatech, ze kterých vám roztaje srdce!

Každý miluje malá zvířátka, od huňatých štěňátek až po růžová prasátka! A my vám přinášíme pár rozkošných faktů o zvířecích mláďatech, které vám vykouzlí úsměv na tváři. Věděli jste například, že mláďata slonů neumí používat chobot? Nebo že všechna koťata se rodí s určitou barvou očí? Zvířecí říše je fascinující a těchto roztomilých faktů nebudete mít nikdy dost. Chcete se dozvědět víc? Tak se proklikejte touto galerií.


Royal Ascot: oslava více než století ikonických vzhledů

Slavné anglické dostihy Royal Ascot mají více než stoletou historii. Během této doby se mnozí věnovali koňským dostihům, jiní však stejně nadšeně sledovali výběr módy na každoroční události, která nikdy nezklame. Dostihové závodiště Ascot v anglickém Ascotu založila královna Anna v roce 1711. V roce 1813 se Ascot těšil takovému významu, že parlament přijal zákon, který zajistil, že zůstane veřejným závodištěm. Přesto se zde až do roku 1945 mohly konat pouze čtyřdenní dostihy Royal Meeting. Pokud jde o Royal Meeting, ten se poprvé oficiálně konal v roce 1911 během třetího červnového týdne a tato tradice trvá dodnes. Každoročně se ho účastní britská královská rodina. V roce 2004 bylo závodiště na 20 měsíců uzavřeno kvůli rekonstrukci. V roce 2005 se proto Royal Meeting konal na závodišti York Racecourse v anglickém Yorku. Zesnulá královna Alžběta II, majitelka panství Ascot, dostihové závodiště v roce 2006 znovu otevřela. V poslední době navštěvuje týden Royal Ascot více než 300 000 návštěvníků, což z něj činí nejnavštěvovanější akci svého druhu v Evropě. Royal Ascot je bezpochyby místem, kde se setkává sport a rodokmen (lidský i koňský). Nesmíme však přehlížet ani jeho vliv na módu. Kde jste kdy viděli unikátnější pokrývky hlavy? Jednoduše ne. V tiskovém středisku v Ascotu musí být na sportovní a módní novináře, kteří se tam po celý týden mísí, opravdu pěkný pohled. Byl však Royal Ascot vždy hoden módního rozruchu, který se kolem něj strhl? No, obrázek vydá za tisíc slov, tak jich zkusme několik desítek! V následující galerii si prohlédněte historické snímky z Royal Ascot v celé jeho historii.


Zdravý jídelníček podle Pavla Berkyho z Masterchefa: Originální recepty nejen pro sportovní šampiony

Semifinalista MasterChef 2020 a módní návrhář Pavel Berky už nejednou ukázal svůj vrozený talent pro vytříbenou chuť a originální recepty, které si sám vymyslel. Exkluzivně pro Marianne vytvořil zdravý fit recept pro sportovce a připravil si několik rad, jak zpestřit náročný jídelníček farmářskými a bio surovinami.