POSELSTVí ANDěLů NA TýDEN OD 18. Září: UROVNEJTE VšECHNY SPORY, VE VZDUCHU JE LáSKA

Karta na tento týden: Desítka vody

Tato karta symbolizuje emoce, vztahy a duchovní naplnění. Pokud se objeví ve výkladu, znamená to, že je před vámi velmi příjemné období plné radosti a harmonie. I když tomu třeba už úplně nevěříte, protože za sebou máte zklamání nebo těžkou životní zkoušku, tato karta vám připomíná, že pořád máte šanci a schopnost zažívat radost a najít své štěstí. To však vyžaduje, abyste se druhým otevřeli a vyjádřili své pocity a emoce.

Dny budou plné lásky a skvělých vztahů a je úplně jedno, jestli půjde o vztahy milostné, rodinné, nebo přátelské. Dařit se vám bude všude. Pokud jste měli s někým blízkým v poslední době spor a přestali jste se vídat, právě teď je ten nejlepší čas na to, abyste všechny spory urovnali. Podejte jako první ruku k usmíření, uvidíte, že to druhá strana ocení.

Čtěte také: Jakého máte partnera podle horoskopu: Berani jsou nevyrovnaní, Býci líní a oddaní

Klid a pohoda zavládne také v rodinných vztazích. Udělejte si na svého partnera a děti více času, už dlouhou dobu je zanedbáváte a oni by rádi strávili nějaký čas společně. Vezměte je do kina, na zmrzlinu nebo prostě vyrazte jen na procházku. Ze společně stráveného času budete mít skvělý pocit a vaše vztahy se ještě více prohloubí. Nezapomínejte také na své rodiče a prarodiče. Překvapte je milou návštěvou, uvidíte, jak budou nadšení.

V pracovní oblasti vás možná čeká nějaká zásadní výzva, ale pokud se jí nezaleknete a postavíte se jí čelem, pak ji zvládnete bez větších problémů. Nepouštějte se do žabomyších hádek a sporů s kolegy, nic byste tím nezískali. Budete-li se od všech těchto sporů držet dál, šéf ocení vaši profesionalitu. Nebojte se přednést své nové nápady, potkají se s uznáním a nadšením.

Co předpovídají na tento týden karty Helen Stanku?

2023-09-18T04:36:52Z dg43tfdfdgfd