LEOš MAREš ROZMAZLUJE SVOU žENU LUXUSNíMI DáRKY. ZA DEN VYDěLá TOLIK, KOLIK ČEšI ZA ROK

Leoš Mareš (46) na sobě nikdy nešetřil a rád dával na obdiv, co všechno si může dovolit. Rozhlehlé nemovitosti, krásné vozy, parádní dovolené, nákladné investice i módní doplňky vždy naznačovaly, že Mareš umí žít a umí také vydělávat. Když začal chodit a pak i vést společný život s Monikou Marešovou (za svobodna Koblížkovou), bylo jasné, že ji začne zahrnovat dárky, díky kterým by zjihla nejedna žena.

Když Leoš Mareš své manželce pořídil diamantové náušnice z bílého zlata od Cartiera, tak fanoušci začali spekulovat, kolik takových šperků za milion by Monice mohl koupit měsíčně, aniž by jeho finanční základ utrpěl nějaký velký otřes.

PODÍVEJTE SE NA NÁUŠNICE ZA MILION, KTERÉ LEOŠ MANŽELCE VĚNOVAL!

Moderátor, který začínal svou kariéru jako showman na berounských diskotékách, má nyní na Instagramu přes milion sledujících. To je počet, díky kterému lze odhadnout, kolik peněz dokáže Mareš vytěžit pouze ze sociálních sítích.

V rozhovoru se Světlanou Witowskou, který momentálně trenduje na platformě TikTok, Mareš prozradil, co Instagram znamená pro jeho bankovní konto.

Mohlo by vás zajímat: Podívejte se, kolik před rokem 1989 vydělali Gott či Zagorová

„V současné době si u mě na Instagramu můžete objednat kampaň za 400 tisíc korun, která obsahuje dvě stories, dvě sady videí a dva příspěvky na feed. Pokud se spolu shodneme na způsobu prezentace, tak jak bych si to představoval já, a vám se to bude líbit a nebudu mít s tou službou nebo produktem problém, tak se to potom zrealizuje,“ odhalil Leoš Mareš. Witowská trefně poznamenala, že jde o částku, na kterou se řada lidí nedostane ani za celý rok.

Leoš Mareš bere Instagram jako byznysový nástroj

Mareš nedávno oznámil klientům, že svou cenu na Instagramu zvyšuje. Dnes je rád, že takto nastavená částka odfiltruje menší spolupráce, které by tolik nevynášely, ale na Instagramu by zabíraly místo.

„Jsem obchodník, živím se tak celý život. Už mám klientům co nabídnout a milion sledujících mi v tomhle směru určitě ještě pomůže to celé posunout,“ sdělil moderátor pro magazín Forbes s tím, že milion sledujících je pro něj na sociální síti milníkem, který ho jen posunuje ke stále vyšším a vyšším ziskům.

2023-03-18T04:12:09Z dg43tfdfdgfd