LENKA (23): NECHáPU OTCE, Má TřI VZTAHY NAJEDNOU. VLASTNě ANI NEVíM, KTERá PARTNERKA S NáMI POJEDE NA DOVOLENOU

Lenka chápe, proč se její matka rozvedla s jejím otcem. Je to totiž proutník. Lenka ho celý život vídala po kavárnách s různými ženami. Po rozvodu se otec přestal přetvařovat a žije si podle svého. V jeho případě to jsou tři milenky naráz a všechny o sobě vědí.

Je to pět let, co se mamka s tátou rozvedli. Mamce se ulevilo. Měla po krk otcova chování. Myslím si, že je táta svým způsobem nemocný. Flirtuje s každou, která se vyskytne v jeho okolí. Ani si toho není vědom.

Michaela (31): Bála jsem se o maminku, když ji otec opustil. Samotu zaháněla podivným způsobem

Mým spolužačkám je můj otec pro smích

Kdykoliv potkám tátu ve městě, flirtuje s mými kamarádkami. Ty se mu posmívají. Je pro ně trapný mlsný kocour. I já se za něj někdy stydím. Naštěstí se nejčastěji zaměřuje na starší holky. Táta umí vydělat peníze, a tak si může dovolit je oblbovat a přitom mít jakýsi vztah se třemi ženami najednou.

Důvodem rozvodu mých rodičů byla žena jménem Iveta. Je stejně stará jako táta a žijí spolu dosud. Mají koupený společný byt. Jenže jejich vztah už asi vyhasl. Iveta má tátu ráda a toleruje mu jiné ženy. A tak táta pravidelně chodí za sousedkou Vlastou, která bydlí ve stejném domě a patře, jako já s mamkou. Tudíž máme přehled. Táta byl dokonce s Vlastou minulý rok na dovolené a mě vzal s sebou. Myslela jsem, že pojedu s tátou a Ivetou. K mému překvapení jsme cestou na letiště do auta přibrali Vlastu.

Standa (20): Otec mi věnoval ke kulatinám originální dárek. Dvě hodiny s kněžkou lásky mě měly připravit na život

Otec se prezentuje a cítí jako nezkrotný samec

S Ivetou jsem kamarádka. Je to prima ženská. Mám pocit, že je trochu zoufalá, protože se mě občas zeptá na Vlastu. A poslední dobou i na tátův poslední objev jménem Silvie. O té zatím nic moc nevím, i když se o ní táta zmínil. Nevím, zda je to z tátovy strany bezcitnost nebo si je svými vztahy natolik jistý, ale normálně se baví o všech svých ženách. Když je s Ivetou, baví se o plánech s Vlastou nebo Silvií. Když jsem byla na dovolené s Vlastou, bavil se o Ivetě, a dokonce jí pravidelně každý den volal.

Když jsem byla s tátou v kavárně, zeptala jsem se ho: "Tati, proč jsi tak povrchní? To už neumíš mít rád? Proč máš tři ženy najednou? Vždyť je trápíš." Táta se pousmál a pronesl: "Ale, Leničko, tomu nerozumíš, já nikoho netrápím. Všechny se mají dobře, rozmazluju je stejně. Hraju s nimi fér hru. Můžou si vybrat. Buď to budou tolerovat, nebo mohou vše utnout."

Izabela (42): Můj otec je ve stáří jako malé dítě. Nemohu ho spustit z očí, aby něco nevyvedl

Mamka prý dostala na výběr

A na závěr schůzky dodal, že v mládí byl stejný jako já. Věřil na lásku a dlouho byl mamince věrný. Ale pak i ona dostala stejnou nabídku jako ostatní ženy. Bude se mít dobře, bude zaopatřená, ale ať ho nechá žít. A to, že se mamka s tátou rozvedli, byla mamčina volba. On nic netajil, byl k ní upřímný a ona jejich manželství ukončila.

A pak se táta zasmál: "Myslím si, že tvoje mamka už bude navždy sama. Ten svůj ideál věrného manželství nenajde. Dneska chce každý zažít všechno. Život je krátký a ten, kdo si odkroutil první manželství, už další vězení nechce." Vlepil mi pusu do vlasů a zmizel.

Za týden odjíždím s tátou do Chorvatska. Musím mu zavolat, abych věděla, kdo s námi vlastně jede. Jestli to bude Iveta, Vlasta nebo Silvie. Asi málo lidí má tři macechy naráz.

Další příběhy ze života →

Ivana (55): Otec byl zručný dělník. Sousedi z něj ale udělali alkoholika a za zády se mu posmívali

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na [email protected].

Související články

2024-07-10T08:23:39Z dg43tfdfdgfd