JAK SE ZNAMENí CHOVAJí V OPILOSTI: ŠTířI JSOU SVůDNíCI, PANNY RýPAVé POTVORY

Beran

Přestože za normálních okolností mohou být někteří Berani vyloženě gaučoví povaleči, v opilosti mívají naopak tendence se předvádět a ukazovat svou sílu. Budou své kamarády nebo zkrátka jen lidi v okolí vyzývat k páce nebo k turnaji v šipkách. Když na to přijde, klidně si opilí dají i běžecký závod. Ráno je tak kromě hlavy mohou bolet i svaly.

Býk

Zatímco vy pijete čtvrtý drink a cítíte se už dost odlehčeně, Býk u osmého drinku stále v klidu sedí a vypadá, jako by na něj alkohol snad vůbec nepůsobil. Charakteristické motání jazyka je sotva znát a klidnějšího člověka v místnosti zřejmě nenajdete. V býčí opilosti se nachází i jakási elegance, to však jen do momentu, kdy vstane od stolu. Pak je otázkou, zda zakopnutí o židli dokáže také vyrovnat s grácií.

Blíženci

Blíženci jsou velmi komunikativní znamení a alkohol jejich touhu po povídání jen a jen prohlubuje. V opilosti se vám pravděpodobně svěří i s tím, co si střízliví dlouho nechávali pro sebe. Kromě svých tajemství nemají problém prozrazovat i ta cizí. Že je to může dostat do problémů? Nevadí. Za střízliva se ze svých chyb obratně vymluví a žádných následků se tak obávat nemusí.

Rak

Citlivost Raků je za běžných okolností něco, co vidí jen jejich nejbližší okruh. V opilosti se ale všechny jejich emoce dostanou na povrch a zcela je pohltí. Pokud jsou smutní, pod vlivem alkoholu klidně propláčou celý večer. Plakat ale budou i radostí a smíchy, příval slz je v tomto případě jednoduše nezastavitelný. Připravte kapesníčky.

Lev

Světla, kamera, alkohol! Lvi si dokáží vytvořit pomyslné pódium i z koupelny, případně z obyčejného hospodského stolu. Po pozornosti touží i střízliví, v opilosti se z nich však stávají naprosté hvězdy, nebo si to alespoň myslí. Pusťte jejich oblíbenou píseň a sledujte, jak se na vyvýšeném místě začnou do jejích rytmů kroutit tak, aby to všichni viděli. Druhý den snad litují jen toho, že vše natáčeli a fotili na sociální sítě.

Panna

Je dobře, že Panny obyčejně nejsou zlé, protože vycítí, jaké jsou slabiny ostatních a umí do nich bolestivě rýpnout. Jejich kritika je občas tvrdá, ale vždy ji myslí dobře. V opilosti jsou ještě o něco upřímnější než obvykle a jejich slova mohou zraňovat o to víc, ať už komentují váš outfit, nebo důležitější životní rozhodnutí. Když vystřízliví a vzpomenou si, co dělaly, obvykle se omluví - nikoliv však za to, co řekly, protože to myslely vážně, ale za to, jak svůj názor podaly.

Váhy

„Miluju tě. A miluju tebe. A tebe taky. A miluju to i tady.“ Podobná slova zní z úst Vah jen chvíli poté, co se jejich rty alkoholu jen dotknou. V opilosti jsou schopné si udělat nejlepšího kamaráda i z člověka, kterého ten večer poznaly. Všichni se díky nim cítí dobře, z každého podniku dokáží vytvořit pomyslné doma. Pokud někomu připíjejí, pochválí u toho i všechny ostatní u stolu.

Štír

Z celého zvěrokruhu jsou to právě Štíři, z koho vyloženě srší sexuální energie. Jakmile se napijí alkoholu, stanou se z nich prvotřídní svůdníci, kteří dostanou snad kohokoliv, koho si jen umanou. Pokud jsou zamilovaní do někoho, kdo je na večírku přítomný s nimi, dotyčný si užije dlouhé hodiny flirtování. Pokud podlehne, tak vášeň bude pokračovat v soukromí.

Střelec

Střelci jsou i ve střízlivém stavu dost hlasití a akční lidé, které před zábavou nic nezastaví, pokud si umanou, že zrovna ta je tím, co chtějí. Nemají strach vypadat potrhle, proto jejich opilé kroky vedou na taneční parket, kde předvedou choreografii, jakou svět dosud neviděl. Podíl na tom může mít i to, že tančí i doma před zrcadlem.

Kozoroh

Kozorozi se snaží i v opilosti chovat tak, jako by žádný alkohol nepožili. Drží se skautského hesla vždy připraven, co kdyby zrovna popíjeli v hospodě a prezident by přišel dovnitř s tím, že si s nimi chce zahrát stolní fotbal? I pod vlivem poskytují dobré rady, a pokud jejich přátelé potřebují doprovod domů, rádi se nabídnou. Zodpovědnost zkrátka vede před totálním uvolněním.

Vodnář

Pokud si chcete z popíjení s přáteli vytvořit amatérský debatní kroužek, Vodnář nesmí chybět. Lidé narození v tomto znamení totiž chtějí řešit veškerá témata, především pak ale ta důležitá, jako je například globální oteplování či nerovnoprávnost ras nebo pohlaví. Zároveň si ale myslí, že se nikdy v ničem nemýlí, takže pokud se opijí, nepochybně se za své názory budou hádat skoro až do krve.

Ryby

Ryby jsou veskrze duchovní bytosti, které si na divokou zábavu zrovna dvakrát nepotrpí. Pokud je pozvete na večírek, tak alkoholem sice nepohrdnou, ale v opilosti si sednou do kouta, budou si pochutnávat na nabízeném jídle a zapředou konverzaci s jednou či dvěma osobami na nějaké vážné téma. Ostatním tak mohou víceméně sloužit jako bezplatná terapie.

2023-05-26T05:43:27Z dg43tfdfdgfd