20 LET OD NATOčENí ROMáNU PRO žENY: POZNALI BYSTE DNES SVůDNOU LAURU? Má BLOND MIKáDO A VYPADá úCHVATNě

Od natočení úspěšného filmu uběhlo už neuvěřitelných osmnáct let. Zuzana Kanócz (44) se změnila v okouzlující ženu a stále má tu jiskru v očích, která kdysi fascinovala mnoho mužů. Herečka je nyní trojnásobnou maminkou a je partnerkou známého slovenského krasavce. Poznali byste ji?

Tehdy mladá Zuzana svým hereckým výkonem okouzlila diváky. Mile potrhlou Lauru, která líčí své trable s láskou, ztvárnila Kanócz výtečně. Z neznámé herečky se přes noc stala hvězda, která ale bohužel v našem prostředí nezískala tolik příležitostí, kolik by si zasloužila.

Mohlo by se vám líbit

Kate Middleton byla spatřena v USA: Proč podniká tajné cesty a kam jezdí odhalili online detektivové

Kate Middleton se poprvé od oznámení o zákeřné nemoci objevila na veřejnosti minulý týden. Vypadala silná, rozdávala úsměvy na všechny strany a málokdo by hádal, že je princezna vážně nemocná. Nynější okolnosti ale nasvědčují tomu, že oblíbená členka královské rodiny stále svádí nelehký boj s rakovinou. Odcestovala dokonce do USA a fanoušci se ptají, co se děje?
svetzeny.cz
svetzeny.cz

Od odvážných scén k pohádkovým rolím

Laura nebyla stydlivá postava a Kanócz se nebála odhalit své tělo. Ve filmu se několikrát objevila nahoře bez. Tím však její kariéra v Česku, ke smutku mnoha mužských fanoušků, prakticky skončila. Po dlouhých letech od této klíčové role se objevila v pohádce O léčivé vodě (2020). Nešlo však o žádnou královskou roli, spíše naopak. Hrála chamtivou a zlou panovnici. Na Slovensku je ale hojně obsazovanou herečkou, především v televizních seriálech.

Zuzana našla štěstí s mladším partnerem

Ve filmu Román pro ženy si Kanócz vyzkoušela vztah se starším mužem. Osudového muže, Pažouta, který nejprve randil s její matkou, ztvárnil Marek Vašut. V reálném životě má ale po svém boku téměř o pět let mladšího partnera. Jejím životním partnerem se stal Juraj Loj. S charismatickým slovenským hercem, známým například z filmu Šarlatán, má Kanócz tři děti - dcerky Izabellu a Leylu a syna Lucase.

Mohlo by se vám líbit

Legendární Jiřina Bohdalová opakovaně veřejně odsuzuje LBGTQ+: "Trošku magor, trošku blbci," říká

Legenda českého filmu, Jiřina Bohdalová (93), je národem milovaná herečka, u LBGTQ+ komunity ovšem mnoho příznivců nemá. Herečka si užívá život plnými doušky a její věk by jí jen těžko někdo hádal. Co se ale názorů týče, novou dobu nedokáže pochopit. Rozhovor z roku 2021 je stále velmi aktuální a mnoho lidí kvůli tomu už herečku nemusí. Našli se i lidé, které si svými výroky získala?
svetzeny.cz
svetzeny.cz

Zuzana Kanócz na svůj svatební den teprve čeká

Zuzana se rozhodla na čas odložit herectví stranou a plně se věnovat dětem, rodině a domácnosti. Vyžaduje to skutečně jistou míru oběti a vzájemné podpory, aby se dokázali podporovat nejen jako muž a žena, ale také jako herečtí kolegové. Tento pár je však velmi sehraný a umí si stanovit své priority. To je na nich obdivuhodné. Přestože jsou spolu už dlouhá léta a jsou šťastní, stále nejsou manželé. Nechme se tedy překvapit, zda se jednou ozvou i svatební zvony.

Jak nyní vypadá Zuzana Kanócz najdete v naší galerii.

Mohlo by Vás zajímat: Patřil mezi nejkrásnější herce světa a fanynky mu padaly k nohám. Orlando Bloom dnes vypadá jako stařík, píší fanoušci

Související články

2024-07-10T09:19:05Z dg43tfdfdgfd