12 ZNAMENí ZVěROKRUHU: KOHO VE VZTAHU CHCEME A KOHO OPRAVDU POTřEBUJEME

Beran se chce ukazovat, ale hledá stejný pohled na svět

Beran touží po neustálé pozornosti, hromadě dárků a po partnerovi, který s ním bude ve všem souhlasit. Tato osoba má udělat Berana atraktivnějším. Co Beran doopravdy potřebuje? Ve skutečnosti hledá osobu, která bude mít stejný pohled na svět. Někoho, kdo se mu bude zdravě věnovat. Partnera, který si je jistý, že je pro Berana dost dobrý.

Býk chce zábavu, ale potřebuje spolehlivost

Býk chce od své drahé polovičky sexy tělo a hezký obličej. Někoho, s kým bude i procházka po parku dobrodružstvím, někoho, s kým se může ukazovat. Co doopravdy Býk potřebuje? Býk potřebuje trpělivého a šlechetného partnera. Někoho, kdo bude vtipný a inteligentní, s kým se žádný Býk nebude nudit. Někoho, kdo neuteče před problémy.

Znáte svůj partnerský horoskop? Najdete ho TADY.

Blíženci chtějí někoho podobného, ale potřebují moudrého partnera

Blíženci chtějí génia, komedianta, sexy bohéma, zkrátka někoho, kdo je jim hodně podobný. Doopravdy ale potřebují partnera, který je moudrý a znalý světa. Někoho, kdo se umí kontrolovat a umí naslouchat Blížencům.

Rak chce starosvětskou lásku, ale doopravdy touží po důvěře

Raci chtějí lásku jako z románu, hodně objetí, polibků, dárků a jistoty. Partnera, jenž jim nezlomí srdce. Ve skutečnosti ale všichni Raci potřebují jen někoho, kdo dokáže rozsvítit jejich ustaraný svět. Touží po jistotě a druhé polovičce, která je věrná a trpělivá.

Lev chce obdivovatele, ale potřebuje respekt

Lev touží po někom, koho může předvést přátelům a pochlubit se. Chce být obdivován a podporován ve všem. Lev potřebuje někoho moudrého, někoho, koho bude respektovat a kdo bude respektovat Lva. Touží po důvěře.

Panna chce prostor, ale touží po uznání

Pannám se líbí inteligence a bystrost. Partner, který si nepřivlastňuje druhého. Kromě toho se jim líbí lidé, kteří dokážou poslouchat a přijmout kritiku (nejlépe od Panny). Panny ale ve skutečnosti potřebují partnera, s kým nebude nuda. Někoho trochu tajemného a někoho, kdo uznává to, co Panna dělá.

Váhy touží po romantice, ale potřebují nejlepšího přítele

Váhy chtějí zažít velkou romantiku, gesta a lásku. Chtějí pozornost, krásný obličej a bystrou mysl. Ve skutečnosti potřebují nejlepšího přítele, někoho, s kým mohou otevřeně mluvit o všem.

Štír očekává podřízenost a potřebuje věrnost

Štíři chtějí tajemství, respekt, submisivní chování a vášeň. Ve skutečnosti potřebují někoho, kdo bude tajemný a svéhlavý. Jedna z nejdůležitějších charakterových vlastností pro Štíra je věrnost a čestnost.

Střelec chce svobodu, ale potřebuje porozumění

Střelec je cestovatel a chce parťáka, někoho svobodomyslného, exotického a tajemného. Doopravdy potřebuje osobu, která rozumí jeho duši. Je nezávislá a dokáže cestovat se Střelcem tak, aby mu nic nevyčítala.

Kozoroh chce dokonalost, skrytě touží po kreativitě

Kozoroh si myslí, že nejlepší je perfektní, věrný a trochu tajemný partner. Romance mu nesmí překážet v pracovním životě. Ve skutečnosti Kozoroh potřebuje někoho, kdo mu ukáže světlé okamžiky života, svěží mládí a imaginaci. Touží po respektu a věrnosti. Důležité je pro něj být ve vztahu dominantním.

PARTNERSKÝ HOROSKOP: KTERÉ KOMBINACE JSOU IDEÁLNÍ A KTERÉ BY SE SNAD NEMĚLY ANI POTKAT

Vodnář chce všechno a potřebuje všechno

Vodnáři netroškaří, chtějí všechno. Génia, bláznivého vědce, romantického básníka, dokonalé souznění a zároveň nejlepšího přítele. A to přesně opravdu potřebují do osobního života, aby byli šťastní.

Ryby chtějí trpitele, potřebují stabilitu

Rybám se nejvíce líbí „trpitel“ nejlépe v oboru umění, touží po romantické pohádce, někoho, kdo byl celý život smolařem a ony mu mohou pomoci. V životě ale potřebují partnera, jenž dokáže do života Ryb přinést stabilitu, čestnost a trpělivost. Někoho, kdo bude vždycky čekat, až se Ryby vrátí.

2023-03-16T08:41:05Z dg43tfdfdgfd