NEVZHLEDNá UMAKARTOVá KOUPELNA VOLALA PO ZMěNě: FASCINUJíCí PROMěNA VE SVěTLý A VZDUšNý INTERIéR

Žižkovský panelákový byt potřeboval od základu přepracovat. Prostoru jsme dodali sílu grafickými vzory a dávkou denního světla. Proměna pod taktovkou designérky Andrey Beranové mu prospěla!

Markéta a Honza se stěhovali do panelákového bytu, kde Honza kdysi vyrůstal a kde dříve žila jeho maminka. Potřeboval důkladné oživení, které se týkalo také vstupního prostoru a koupelny se záchodem. Původní umakartové jádro i staré skříně neodpovídaly dnešním nárokům ani vzhledem, natož pak svou praktičností. Markéta se obrátila na designérku Andreu Beranovou a společně vymyslely ucelený způsob, jak bytu vdechnout nový život. Zmizela původní příčka mezi chodbou a obývákem – nahradily ji nové úložné prostory a přesunul se sem i záchod. Koupelna se tak příjemně rozšířila a do předsíně se dostalo více světla.

Čtěte také: Bydlení podle horoskopu! Víme, co které znamení potřebuje ke štěstí

Máte rádi pořádek, eleganci, nebo potřebujete především útulný domov? Napoví to o vás datum narození a znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili. Jak je to s vašimi blízkými?
Číst více

V severském stylu

Interiér tmavé panelákové chodby se rázem proměnil ve světlý prostor. Bílé stěny doplňuje světlá dřevěná podlaha, bílý nábytek a několik minimalisticky pojatých dekorací v severském stylu. Nechybí kulaté zrcadlo, grafika v černém rámu, černobílý koberec a především pokojová rostlina, která zkrátka každý interiér oživí. Do tmavých prostor vybírejte z druhů, kterým dlouhobá absence denního světla nevadí. Bez slunce se neobejde žádná rostlina, ale některým stačí, když je sluníčku vystavíte jednou týdně a po zbytek času si vystačí s tmavým prostorem.

       

Čtěte také: Svůj byt zařídili v jednoduchém klasickém stylu a nemusí se bát, že by interiér někdy vyšel z módy

Devadesátimetrový byt se majitelé rozhodli zrekonstruovat klasickým způsobem. Pokusili se zachránit dřevěné podlahy a také při výběru nábytku i dekorací se drželi osvědčené klasiky. Díky tomu je jejich domov zcela nadčasový.
Číst více

Související články

2024-07-10T06:09:56Z dg43tfdfdgfd