NEJžHAVěJší ODSTíN PRO SVěTLé VLASY? SILENT BLOND

Pojem quiet luxury už je vám dobře známý, alespoň co se módy týká. Nenápadný luxus se však neomezuje jen na odvětví fashion, ale proniká i do světa barev vlasů. Tento decentní odstín blond působí exkluzivním dojmem a navíc lichotí všem tónům pleti.

Quiet luxury z módy nevychází

Quiet luxury se po období nápadného logowearu stal hlavním módním trendem. Zákazníci, kteří byli přesycení veškerou křiklavostí módních kousků s logy a značkovými potisky, zatoužili po luxusu, který na sebe neupozorňuje. Vzrostla poptávka po subtilních, vysoce kvalitních kouscích oblečení, které se snadno kombinují a nevyjdou během jedné sezóny z módy. Quiet luxury kousky mají mnohem delší životnost než logowear. A nenápadný luxus není jen o módě. Najdeme ho i v kosmetických a vlasových trendech. Existuje odstín, který trend luxusního vzhledu, který ovšem zdálky nekřičí, perfektně reprezentuje.

Mohlo by se vám líbit

Zapletené trendy vlasy léta 2024: propadneme dvojitému copu i rámování

Dvojitý cop nebo copánky, které vám orámují obličej. Jednoduchá, ale věčná elegance i messy copy pro nezkrotné kadeře. Vlasové trendy letošního léta jsou především hravé a vyzývají i vás k experimentům. Zapleťte se i vy do letní inspirace!
elle.cz
elle.cz

Tichá krása 

Takových odstínů je samozřejmě mnohem více. Jedná se o klasické nadčasové odstíny, které vyzařují luxus. Nepůsobí uměle ani tvrdě, mají hedvábné odlesky a jejich nositelky v nich vypadají přirozeně a vznešeně. Je to espresso hnědá, tmavě čokoládová, karamelově zlatavá, meruňkově zrzavá a blond, která se nově označuje jako silent blond. Už samotný název tohoto odstínu naznačuje, že se jedná o odstín, který nekřičí vulgárností, ale naopak zaujme svou tichou krásou.

Mohlo by se vám líbit

ELLE KVÍZ: Někdo to rád blond! Znáte blond ikony, role a filmy?

Moderátor Leoš Mareš si v ELLE Beauty lounge odbarvil vlasy na blond. To nás přivedlo k zamyšlení, proč je blond barva vlasů tak přitažlivá, že ji snad každý alespoň jednou za život zatouží vyzkoušet. A to nás přivedlo k další myšlence – sestavit zábavný kvíz na téma blond. Ať už se jedná o blond odstíny, osobnosti, herečky, herce, témata filmů a zkrátka všeho, kde se tato zářivá barva objevila. Budete vědět?
elle.cz
elle.cz

Psst, bude to na blond! 

Silent blond je odstín který není ani chladný, ani teplý. Je na škále teploty odstínu přesně uprostřed a právě proto sluší většině žen. Je jako chladná sklenice šampaňského, která se na slunci občas zaleskne zlatě a jindy odrazí studený tón. Snadno se přizpůsobí jakémukoli tónu pleti, což je záruka, že bude slušet většině žen, které touží po blond barvě. S barvou z drogerie se ale tohoto odstínu dosahuje těžko. Doporučujeme nechat si správný odstín namíchat na míru od coloristy v salonu. Pro co nejpřirozenější vzhled je zárukou metoda balayage, díky níž vám barva také déle vydrží. Pokud si tedy chcete dopřát trochu luxusu a na kabelku vám v tuto chvíli zrovna nezbývá, zajděte si ke kadeřníkovi. Jednu silent blond, prosím!

Zdroj: ELLE.cz, Marianne.cz

Související články

2024-07-10T06:00:24Z dg43tfdfdgfd