SPěTE VEDLE MONETA A RODINA: NENECHTE SI UJíT PříLEžITOST PřENOCOVAT V PAřížSKéM MUSéE D’ORSAY

Pro milovníky umění a nevšedních zážitků přichází Airbnb s naprostou senzací! V rámci nové kategorie "Icons" si nyní můžete rezervovat nocleh v jedné z nejprestižnějších galerií světa, Musée d’Orsay. Hostitelem je slavný designér Mathieu Lehanneur, který zaručuje nezapomenutelný zážitek s výhledem na Seinu a nabízí soukromou prohlídkou muzea.

Dostat se osobně k některým z nejslavnějších světových obrazů a soch je jedna věc – ale spát mezi nimi? To je velký upgrade. Musée d’Orsay, jedna z nejskvělejších světových uměleckých galerií, je známá především svými rozsáhlými sbírkami impresionistů a postimpresionistů a krásnou architekturou samotné stavby. Airbnb exkluzivně nabízí možnost přenocovat přímo v budově.

Čtěte také: Hraběnka Marie Kinsky proměnila domek zahradníka ve stylové ubytování

Od roku 2011 stojí Marie Kinsky nejen za materiální, ale také v jistém smyslu za duchovní rekonstrukcí zámku. Tady se ve stínu stoletých kaštanů nachází Zahradníkův domek. Jméno nedostal jen tak pro nic za nic, skutečně tu kdysi žil zahradník, který pečoval o zámeckou zeleň. Dnes uvnitř najdete čtyři barevně odlišené pokoje, v nichž se potkává kombinace českého baroka a moderních prvků.
Číst více

Noc pod pařížskými hodinami

Hostitelem je Mathieu Lehanneur, uznávaný designér, který vytvořil letošní olympijskou pochodeň. Návštěvník bude ubytovaný v ikonické hodinové místnosti, která se na jednu noc promění v poměrně přepychovou ložnici. Z této ložnice je možné vejít na nádhernou terasu muzea, ze které je fantastický výhled na řeku Seinu. Návštěvník si si může užít zahajovací ceremoniál olympijských her v Paříži (koná 26. července) a před gurmánskou večeří absolvujete soukromou prohlídku muzejní impresionistické sbírky. Tento výlet bude vskutku nezapomenutelný!

Čtěte také: Poprvé v historii se můžete ubytovat v opravdovém Hobitíně z Pána prstenů

Do opravdového Hobitína známých z ikonických filmových adaptací románu J.R.R. Tolkiena se už několik let můžete zajet podívat. Letos se zde poprvé můžete ubytovat a strávit noc v domku Bilba Pytlíka známém pod jménem Dno pytle. Jestli je pro vás cesta příliš daleká, prolistujte alespoň naši galerii.
Číst více

Související články

2024-07-10T04:39:13Z dg43tfdfdgfd