UNIKáTNí DOVOLENá PRO MILOVNíKY BARBIE! RůžOVá VILA VE ŠPANěLSKU, NáKUPY V PAřížI A JíZDA RůžOVýM AUTEM

Toužíte vstoupit do růžového světa Barbie? Pak máte jedinečnou možnost! Cestovní agentura Oliver´s Travels se nechala inspirovat oblíbenou dětskou hračkou a svým klientům nabízí tematickou dovolenou ve stylu populární panenky. Ubytovat se můžete ve francouzském zámku v jižní Francii či nasát atmosféru Řecka! K pronajmutí je i luxusní růžové auto, vyzkoušet si můžete ikonický šatník a svěřit se do péče kosmetičky. Připravte si ale desetitisíce!

Cestovní agentura Oliver´s Travels se specializuje na luxusní dovolené a jelikož co nevidět do kin vstoupí nový film o kultovní panence Barbie, kde v hlavní roli zazáří Margot Robbie a Ryan Gosling, rozhodla se splnit dětský sen milovníkům této panenky!

Cestovka přišla s novým „Barbie balíčkem,“ díky němuž se na pár dní klienti budou cítit, jako by vstoupili do růžového světa panenky od Mattela. No, a jelikož není Barbie jako Barbie, mají zájemci možnosti si vybrat, do jakého „světa Barbie“ se vydají.

>

Barbie a párty u bazénu

V roce 1990 společnost Mattel uvedla na trh Barbie z párty u bazénu. Panenka na sobě měla růžové a bílé plavky. V průběhu let se v obchodech objevila v plavkách různých barev a s různými doplňky. Pokud jste v dětství milovali právě tuto Barbie, můžete si užít svou párty u bazénu ve vile na španělském pobřeží Costa de la Luz. Vila Chiclana de la Frontera disponuje čtyřmi pokoji a má obrovskou růžovou terasu. Samozřejmě na zahradě nechybí bazén. Dokonce i interiér je v růžových barvách.

Barbie z Labutího jezera

Další populární panenkou byla Barbie z Labutího jezera, která se dokonce dočkala animovaného filmu. Milovník této Barbie může strávit několik nocí v růžovém zámečku na jihu Francie. Château Dans Le Temps je už osmnáct let ve vlastnictví jedné rodiny a vypadá jako z pohádky. Ve třetím patře se nachází pět ložnic a pět koupelen a ubytuje se tam až 14 osob.

>

Plážová Barbie

Pokud ale nejraději trávíte volné chvíle na pláži, pak jste jistě milovali „plážovou Barbie“. V roce 1959 se v obchodech objevila první verze této panenky, která měla černobílé pruhované plavky a sluneční brýle. Navíc k této hračce patří i plážový domek. I vy můžete lenošit na pláži a užít si pohodlí v luxusní vile u Jónského moře. Romantická Villa Rodakino v Řecku nabízí jedinečný výhled na moře. Disponuje rozlehlou terasou s bazénem a interiér je laděn do růžové barvy.

Barbie na horách

Barbie jezdila i na hory! V roce 1988 byla uvedena panenka v lyžařském oblečení s lyžemi a hůlkami. Zimní radovánky ve stylu panenky zažijete v Savojsku v horském městečku Val-d'Isère. Apartmán Lina nabízí pět ložnic a soukromou vířivku.

>

Barbie na nákupech

K panence Barbie patří i nakupování, a pokud je pro vás nakupování relaxem a zábavou, pak je tím pravým městem pro nákupy Paříž! Apartmán Avril má dvě ložnice, soukromý bazén i terasu. Interiér je opět v růžové barvě. Navíc je z apartmánu jedinečný pohled na Eiffelovku a nachází se jen pouhou půl hodinku od bulváru Champs-Élysées, kterou lemují obchody luxusních značek.

Třídenní jízda

No a pro skutečné milovníky Barbie tu je balíček, díky němuž si budete moci během tří dnů užít jízdu luxusním růžovým autem. K dispozici vám bude ikonický „Barbie šatník“ a navíc si budete moci užít služeb vlastní kosmetičky.  Za to si zaplatíte 41160 Kč! Ten, kdo chce, si navíc může přidat kurzy sebeobrany a focení.

2023-06-07T15:01:17Z dg43tfdfdgfd